info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 74.02% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77.37% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro pagalbos centras - žodynėlis

Apsikeitimo sandoris (Swap) (undefined)

Apsikeitimo sandoris - tai palūkanos, kurios sukaupiamos valiutų porą laikant per naktį. Visi valiutų sandoriai apima laikiną vienos valiutos pasiskolinimą (kotiruojama valiuta), siekiant įsigyti kitą valiutą (bazinė valiuta). Laikant šias pozicijas per naktį, palūkanos priskaičiuojamos kiekvienai valiutos porai. Prekybininkai yra apmokestinami palūkanomis už savo paskolintą valiutą, o už įsigytą valiutą - gauna palūkanų. Taigi, priklausomai nuo to, ar kotiruojamos valiutos palūkanų norma yra didesnė už bazinės valiutos palūkanų normą, prekiautojas gali skolintis palūkanas arba būti skolingas už palūkanas „roll over“ (pozicijos perkėlimas / pailginimas) atvejais.

Apsikeitimo sandoris apskaičiuojamas taip: apsikeitimo sandoris = (vienas punktas (pip) / valiutos keitimo kursas) * sandorio dydis (loto dydis) * apsikeitimo sandorio vertė punktais. Norėdami atlikti apsikeitimo sandorių skaičiavimus, kairėje pusėje esančiame meniu spustelėkite „Prekybos skaičiuoklė“.