info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 78.90% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 80.59% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

Įmonės veiksmai
ir pajamų kalendorius

The table below displays any upcoming Earning reports and Dividends for the Stocks and Indices offered through the FxPro Trading Platforms. We recommend checking the calendar prior to trading such assets, and to monitor for any updates relevant to open positions you may have.

Išleidus būsimą įmonės pelno ataskaitą ar atlikus kitą (korporatyvinį) veiksmą (bendrai vadinama „corporate event“), akcijų ir neatidėliotinų indeksų maržos reikalavimai gali būti padidinami likus 5 darbo dienoms iki korporacinio įvykio ir gali likti galioti po jo (tai „FxPro“ gali padaryti savo nuožiūra).

Pastaba: numatomos korporatyvinių įvykių datos, pavyzdžiui, įmonių pajamų ataskaitų išleidimas, gali būti keičiamos be įspėjimo. Pajamų kalendoriaus dienos / datos grindžiamos GMT+2, jei nenurodyta kitaip.

Paveikto laikotarpio metu nauji maržos reikalavimai bus taikomi visiems naujiems ir esamiems sandoriams. „FxPro“ klientai išlieka visiškai atsakingi už reikalaujamą savo sąskaitų maržos stebėjimą. Jie taip pat yra atsakingi už laisvą maržą iki paveikto laikotarpio, per tą laikotarpį ir po jo. Dėl to, kaip nurodyta pirmiau, „FxPro“ klientai turi suprasti ir sutikti, kad dėl to jų paskyrai (-oms) gali būti taikomi „margin call“ ir / arba „stop out“.

  • Pajamos
  • Akcijos parduodamos be teisės gauti dividendus (angl. Ex-dividents)*
  • Neatidėliotinų indeksų dividendų koregavimai*

  *Pateiktos vertės gaunamos iš likvidumo teikėjų ir priklauso nuo aplaidumo ir / arba klaidų.