Prekiauti kriptovaliutų CFD

Prekiaukite kriptovaliutų CFD su #1 FX brokeriu pasaulyje1 ir gaukite naudos iš nedidelių spredų bei greito nurodymų vykdymo.

Apdovanojimą pelnęs NDD vykdymas

All client trades are executed with No Dealing Desk1 intervention. Most trades are filled with lighting fast speeds in under 12 milliseconds, with up to 3,468 trades executed per second last year.

Sužinoti daugiau apie mūsų sandorių vykdymo modelį

Most orders filled in <13 ms

Per vieną sekundę įvykdoma iki 7000 sandorių

Itin mažo gaišties laiko duomenų centro kolokacija

Pasirinkite savo platformą

We provide our clients with a wide range of desktop, web and mobile trading platforms including FxPro platform, MetaTrader 4, MetaTrader 5 and cTrader.

Compare the features and functionalities of our trading accounts with the Platform Comparison Table.

PlatformsPlatforms

Kas yra kriptovaliutos?

Kriptovaliuta - skaitmeninė, decentralizuota valiuta, kuri buvo sukurta anonimiškam internetinių mokėjimų atlikimui tiesiogiai tarp vartotojų. Kriptovaliutų rinka siūlo prekiautojams naują būdą investuoti: be tarpininkų, pavyzdžiui, vyriausybių ar kredito reitingų agentūrų. Taigi, kriptovaliutų kainų pokyčius lemia daugybė veiksnių, tokių kaip rinkos paklausa ir susijusios naujienos.

FxPro klientai gali prekiauti kriptovaliutomis kaip CFD su USD (BIT / USD, ETH / USD ir LTC / USD). Pasirinkite savo kriptovaliutą, užimkite ilgą arba trumpą poziciją, ir išnaudokite kainų tendencijų pokyčius.

Galimybių kupinas pasaulis

Prekiaukite 2100+ finansinių priemonių CFD, naudodamiesi viena prekybos paskyra.

1   Remiantis 110+ JK ir tarptautiniais apdovanojimais

2   Priklausomai nuo įsakymų vykdymo politikos.