info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.76% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

Fxpro spaudos informacija

„FxPro“ ekspertai ir valdančioji komanda visuomet gali pateikti savo nuomonę žiniasklaidai. Kviečiame žurnalistus kreiptis nurodytais žiniasklaidos kontaktais.

FxPro darbalaukio fonas

FxPro naujienų pranešimuose

Revoliucinė technologija ir įgyvendinimas

Best FX Execution, GlobalCFI
Daugiau nei
370,000,000
sandorių, kuriuos iki šiol įvykdė 100 000s prekybininkų

Mūsų vidinė neatidėliotinų sandorių kaupykla (spot aggregator) ir pažangi įsakymų atitikimo technologija prekybininkams suteikia prieigą prie didelio likvidumo fondo ir ypač greito įsakymų vykdymo be NDD įsikišimo tam, kad mūsų prekybininkai galėtų pasinaudoti mažais spredais ir konkurencingomis kainomis.

Sužinoti daugiau apie mūsų sandorių vykdymo modelį

Average execution time < 11.06 ms

Per vieną sekundę įvykdoma iki 7000 sandorių

Itin mažo gaišties laiko duomenų centro kolokacija