info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.56% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro pagalbos centras - žodynėlis

Pirkimo kaina (bid price) (Bid Price)

Rinkos kainos kotiruojamos poromis (pirkimo ir pardavimo kainomis). „Bid“ kaina - tai kaina, už kurią perkamas finansinis instrumentas. Taigi, tam tikroje valiutos poroje (pvz.: EUR / USD) „bid“ kaina nurodo, kiek prekeivis gauna kotiruojamos valiutos (USD), parduodamas vienetą bazinės valiutos (EUR). Tam tikro „bid spread“ / „ask spread“ (pvz.: 1,32166 / 1,32184) „bid“ kaina yra 1,32166. Tai reiškia, kad 1 EUR yra lygus 1,32166 USD.