info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro pagalbos centras - žodynėlis

Azijos sesija (Asian session) (Asian Session)

Azijos sesija - tai laikotarpis, kai Azijos rinkos yra atidarytos. Tai yra pati anksčiausia prekybos sesija, kuri pati pirmoji atidaroma po savaitgalio. Terminas dažnai naudojamas kartu su Tokijo sesija, tačiau šios sesijos metu taip pat dalyvauja daug kitų šalių, įskaitant Kiniją, Australiją, Naująją Zelandiją ir Rusiją. Todėl Azijos sesija yra ilgesnė nei Tokijo sesija, kuri tęsiasi nuo 23 val. vakaro iki 8 val. ryto GMT. Šios valandos keičiasi įvedus vasaros laiką.