info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

Prekyba indeksų CFD

Indices

Prekiaukite populiarių Europos, Azijos ir JAV indeksų CFD

Average execution time < 11.06 ms

Per vieną sekundę įvykdoma iki 7000 sandorių

Itin mažo gaišties laiko duomenų centro kolokacija

Apdovanojimą pelnęs NDD vykdymas

Visi nurodymai vykdomi anonimiškai su No Dealing Desk. Per vieną sekundę įvykdoma iki 2000 nurodymų. 87 % nurodymų įvykdoma per < 10 ms.

Sužinoti daugiau apie mūsų sandorių vykdymo modelį

Average execution time < 11.06 ms

Per vieną sekundę įvykdoma iki 7000 sandorių

Itin mažo gaišties laiko duomenų centro kolokacija

Pasirinkite savo platformą

Savo klientams siūlome platų darbalaukio, internetinių ir mobiliųjų prekybos platformų asortimentą, įskaitant MetaTrader 4, MetaTrader 5, cTrader ir FxPro Edge.

devices

Kas yra indeksai?

Indeksas yra tam tikros rinkos ar ekonomikos sektoriaus veiklos rezultatų palyginamoji vertė. Indekso vertė atspindi visų joje esančių akcijų apibendrintą vertę ir yra apskaičiuojama kaip svertinis vidurkis.

Indeksai leidžia spekuliuoti konkrečia rinka, o ne atskiromis akcijomis, todėl yra labai populiarus pasirinkimas investuotojų tarpe, kurie nori užimti pozicijas dėl ekonominių sektorių pokyčių, kuriuos rodo indeksai.

Galimybių kupinas pasaulis

Prekiaukite 250+ finansinių priemonių CFD, naudodamiesi viena prekybos paskyra.

1   Priklausomai nuo įsakymų vykdymo politikos.