APDOVANOJIMŲ LAIMĖTOJAS No Dealing Desk sandorių vykdymas

All client trades are executed with No Dealing Desk1 intervention. Most trades are filled with lighting fast speeds in under 12 milliseconds, with thousands of trades executed per second last year.

Geriausias FX teikėjas 2022 Internetiniai „Personal Wealth“ apdovanojimai

Best Trading Platform 2023 Financial Times & Investors Chronicle

Best Mobile Trading App 2023 Ultimate Fintech Award


No Dealing Desk sandorių vykdymo privalumai

Gilus likvidumas

Kiekvieną kartą pateikę įsakymą, gaukite prieigą prie gilaus likvidumo ir naudokitės geriausiomis pirkimo ir pardavimo kainomis.

Anoniminė prekyba

Jūsų įsakymai vykdomi visiškai anonimiškai. Likvidumo teikėjai neturi prieigos prie jokios informacijos apie jūsų prekybinę veiklą2.

Itin greitas vykdymas

Per vieną dieną įvykdyti net 199 397 įsakymai. „FxPro“ leidžia naudotis itin greitu sandorių vykdymu. Daugelis klientų įsakymų įvykdomi per mažiau nei 13 milisekundžių.

Kaip vykdomi mano sandoriai?
Jūsų sandoriai vykdomi be jokio įsikišimo (žr. žemiau):

Vykdymo variklis

Įsakymai
Platforms
Įsakymai

Dėl didelių savo klientų sandorių apimčių mes galime viduje apdoroti didelį įsakymų srautą. Tai mums leidžia sumažinti savo riziką, visiškai nesikišant į jūsų sandorius.

suderinta viduje

Kadangi ne visos kliento pozicijos yra apdraustos, likutinė vertė (angl. residual exposure), kuri yra iki mūsų rinkos rizikos ribų, išlieka įmonėje. Perteklinė vertė (angl. Excess exposure) gali būti apdrausta iš išorės.

likutinė
vertė

Kodėl FxPro nėra STP brokeris?

STP (Straight-Through-Processing) yra vienas dažniausiai neteisingai suprantamų terminų prekybos pramonėje. Nors dažnai laikoma, kad tai susiję su sandorio, kurį klientas gauna iš savo brokerio, vykdymu, STP iš tikrųjų yra komunikacijos procesas (jau įvykdžius sandorį) tarp vykdančiųjų sandorio šalių, turintis minimalų poveikį vykdymo greičiui ar mažmeniniam prekybininkui siūlomai kainai. Nors „FxPro“ naudoja STP technologijas, atsižvelgdami į savo įsakymų vykdymo metodą, save laikome NDD.

Kodėl FxPro nėra ECN brokeris?

ECN reiškia elektroninio ryšio tinklą (angl. Electronic Communication Network), kuris dažnai painiojamas su NDD vykdymu. ECN nurodo anoniminį ryšį tarp vykdančiųjų sandorių šalių, dėl to faktiškai negalima užtikrinti, kad mažmeninis prekybininkas negaus prastesnės kainos arba kad jo įsakymas bus įvykdytas. „FxPro“ yra tikras „No Dealing Desk Execution“ tarpininkas, o tai reiškia, kad mes vykdome klientų įsakymus, į juos neįsikišdami (angl. no dealing desk intervention).

Visiškas skaidrumas

„FxPro“ pritaria tam, kad būtų priimta skaidresnė ir etiška praktika, susijusi su internetinės prekybos pramone. Dėl šios priežasties mes sukūrėme ne vieną apdovanojimą pelniusį įsakymų vykdymo modelį, kuris atitinka tiek prekybininkų reikalavimus, tiek etikos standartus.

diagram circle
Nustatyta kaina 71.40%
Teigiamas 12.90%
Neigiamas 15.70%

2023 m. „praslydimų“ (slippage) statistika3

In the FX market, prices change by the millisecond. In 2023 more than 84% of market orders were executed at the requested price, or an even better price.

Nėra perklausimų dėl kainos99.38%
Teigiami perklausimai (requotes)0.26%
Neigiami perklausimai (requotes)0.36%
2023 m. perklausimų statistika

2023 m. vos 0.36% visų momentinių įsakymų sulaukė perklausų dėl kainų (angl. Requote); iš jų 0.26% gavo dar geresnę sandorių vykdymo kainą.

Kur mes vykdome jūsų sandorius

Jūsų sandoriai vykdomi „Equinix LD5“ Londone ir Amsterdame. Mūsų prekybos serveriai yra bendri ir tam tikrais pluoštais sujungti su 1 lygio bankais, kurie teikia likvidumą per mums priklausančią „Quotix“.

Platforms
FxPro duomenų centras, įsikūręs
EQUINIX
Platforms

1   Priklausomai nuo įsakymų vykdymo politikos.

2   Best FX Broker 2018-2013, Shares Awards.

3   Statistics provided are for all FxPro Group Limited orders executed from 1st January 2023 to 31st December 2023