APDOVANOJIMŲ LAIMĖTOJAS No Dealing Desk sandorių vykdymas

All client trades are executed with No Dealing Desk1 intervention. Most trades are filled with lighting fast speeds in under 13 milliseconds, with thousands of trades executed per second last year.

Geriausias FX teikėjas 2021 Internetiniai „Personal Wealth“ apdovanojimai

Best Trading Platform 2020 Financial Times & Investors Chronicle

Best CFD FX Provider 2021 Internetiniai „Personal Wealth“ apdovanojimai


No Dealing Desk sandorių vykdymo privalumai

Gilus likvidumas

Kiekvieną kartą pateikę įsakymą, gaukite prieigą prie gilaus likvidumo ir naudokitės geriausiomis pirkimo ir pardavimo kainomis.

Anoniminė prekyba

Jūsų įsakymai vykdomi visiškai anonimiškai. Likvidumo teikėjai neturi prieigos prie jokios informacijos apie jūsų prekybinę veiklą2.

Itin greitas vykdymas

Per vieną dieną įvykdyti net 199 397 įsakymai. „FxPro“ leidžia naudotis itin greitu sandorių vykdymu. Daugelis klientų įsakymų įvykdomi per mažiau nei 13 milisekundžių.

Kaip vykdomi mano sandoriai?
Jūsų sandoriai vykdomi be jokio įsikišimo (žr. žemiau):

Vykdymo variklis

Įsakymai
Platforms
Įsakymai

Dėl didelių savo klientų sandorių apimčių mes galime viduje apdoroti didelį įsakymų srautą. Tai mums leidžia sumažinti savo riziką, visiškai nesikišant į jūsų sandorius.

suderinta viduje

Kadangi ne visos kliento pozicijos yra apdraustos, likutinė vertė (angl. residual exposure), kuri yra iki mūsų rinkos rizikos ribų, išlieka įmonėje. Perteklinė vertė (angl. Excess exposure) gali būti apdrausta iš išorės.

likutinė
vertė

Kodėl FxPro nėra STP brokeris?

STP (Straight-Through-Processing) yra vienas dažniausiai neteisingai suprantamų terminų prekybos pramonėje. Nors dažnai laikoma, kad tai susiję su sandorio, kurį klientas gauna iš savo brokerio, vykdymu, STP iš tikrųjų yra komunikacijos procesas (jau įvykdžius sandorį) tarp vykdančiųjų sandorio šalių, turintis minimalų poveikį vykdymo greičiui ar mažmeniniam prekybininkui siūlomai kainai. Nors „FxPro“ naudoja STP technologijas, atsižvelgdami į savo įsakymų vykdymo metodą, save laikome NDD.

Kodėl FxPro nėra ECN brokeris?

ECN reiškia elektroninio ryšio tinklą (angl. Electronic Communication Network), kuris dažnai painiojamas su NDD vykdymu. ECN nurodo anoniminį ryšį tarp vykdančiųjų sandorių šalių, dėl to faktiškai negalima užtikrinti, kad mažmeninis prekybininkas negaus prastesnės kainos arba kad jo įsakymas bus įvykdytas. „FxPro“ yra tikras „No Dealing Desk Execution“ tarpininkas, o tai reiškia, kad mes vykdome klientų įsakymus, į juos neįsikišdami (angl. no dealing desk intervention).

Visiškas skaidrumas

„FxPro“ pritaria tam, kad būtų priimta skaidresnė ir etiška praktika, susijusi su internetinės prekybos pramone. Dėl šios priežasties mes sukūrėme ne vieną apdovanojimą pelniusį įsakymų vykdymo modelį, kuris atitinka tiek prekybininkų reikalavimus, tiek etikos standartus.

diagram circle
Nustatyta kaina 75.09%
Teigiamas 11.80%
Neigiamas 13.11%

2022 m. „praslydimų“ (slippage) statistika3

In the FX market, prices change by the millisecond. In 2022 more than 86% of market orders were executed at the requested price, or an even better price.

Nėra perklausimų dėl kainos98.59%
Teigiami perklausimai (requotes)0.66%
Neigiami perklausimai (requotes)0.75%
2022 m. perklausimų statistika

2022 m. vos 1.88% visų momentinių įsakymų sulaukė perklausų dėl kainų (angl. Requote); iš jų 0.89% gavo dar geresnę sandorių vykdymo kainą.

Kur mes vykdome jūsų sandorius

Jūsų sandoriai vykdomi „Equinix LD5“ Londone ir Amsterdame. Mūsų prekybos serveriai yra bendri ir tam tikrais pluoštais sujungti su 1 lygio bankais, kurie teikia likvidumą per mums priklausančią „Quotix“.

Platforms
FxPro duomenų centras, įsikūręs
EQUINIX
Platforms

1   Priklausomai nuo įsakymų vykdymo politikos.

2   Best FX Broker 2018-2013, Shares Awards.

3   Statistics provided are for all FxPro Group Limited orders executed from 1st January 2021 to 31st December 2021