info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

Prekyba ateities sandorių CFD

futures

Prekiaukite viso pasaulio ateities sandorių CFD ir atraskite neribotas prekybos galimybes.

Average execution time < 11.06 ms

Per vieną sekundę įvykdoma iki 7000 sandorių

Itin mažo gaišties laiko duomenų centro kolokacija

Apdovanojimą pelnęs NDD vykdymas

Visi nurodymai vykdomi anonimiškai su No Dealing Desk. Per vieną sekundę įvykdoma iki 2000 nurodymų. 87 % nurodymų įvykdoma per < 10 ms.

Sužinoti daugiau apie mūsų sandorių vykdymo modelį

Average execution time < 11.06 ms

Per vieną sekundę įvykdoma iki 7000 sandorių

Itin mažo gaišties laiko duomenų centro kolokacija

Pasirinkite savo platformą

Savo klientams siūlome platų darbalaukio, internetinių ir mobiliųjų prekybos platformų asortimentą, įskaitant MetaTrader 4, MetaTrader 5, cTrader ir FxPro Edge.

devices

Kas yra ateities sandoriai (Futures)?

Ateities sandoris yra finansinis sandoris tarp pirkėjo ir pardavėjo, prisiimant įsipareigojimą pirkti arba parduoti tam tikrą prekę už sutartą kainą tam tikru fiksuotu momentu ateityje. Kaina, dėl kurios susitaria abi šalys, yra žinoma kaip išankstinė kaina (angl. forward price), o numatoma mokėjimo data ateityje yra žinoma kaip pristatymo data (angl. delivery date).

Ateities sandoriai leidžia investuotojams spekuliuoti įvairių prekių (žaliavų) kainų pokyčiais. Pavyzdžiui, jei investuotojas mano, kad konkrečios priemonės kaina didės, jis galėtų įsigyti ateities sandorį mažesne kaina ir vėliau jį parduoti, kai aktyvo vertė padidės.

Galimybių kupinas pasaulis

Prekiaukite 250+ finansinių priemonių CFD, naudodamiesi viena prekybos paskyra.

1   Priklausomai nuo įsakymų vykdymo politikos.