info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro pagalbos centras - žodynėlis

ECN (Elektroninių ryšių tinklas) (ECN (Electronic Communication Network))

Elektroninių ryšių tinklai leidžia prekybininkams gauti geriausias „bid“ ir „ask“ kainas, surenkant kainas iš daugybės likvidumo teikėjų ir visada pasiūlant dvi geriausias. ECN nurodymai yra tiesiogiai nukreipiami į tarpbankinį tinklą visiškai anonimiškai ir be jokio tarpininkavimo. Prekiaujant per ECN tinklą, prekybininkas gali gauti „bid“ ir „ask“ kainas iš skirtingų teikėjų, kurie yra konkurencingiausi rinkoje.