info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro pagalbos centras - žodynėlis

Prarastas dešimtmetis (Lost Decade) (Lost Decade)

Prarasti dešimtmečiai - tai tokia ekonominė būklė, kuri atsiranda po sunkių ekonomikos krizių, o ypač - sprogus ekonomikos burbului. Vangus ekonomikos augimas, didelis nedarbas ir nekilnojamojo turto kainų mažėjimas yra tipiški reiškiniai tokiose situacijose. Gyvenimo lygio atstatymas į prieš tai buvusį lygį gali trukti daug metų. 1980-ieji metai laikomi prarastu Lotynų Amerikos (La Década Perdida) dešimtmečiu, kai jos skolos lygis tapo nebevaldomas. Japonijos prarastuoju dešimtmečiu laikomi 1990-ieji, kai sprogo turto kainų burbulas. 2000-ieji yra laikomi JAV prarastuoju dešimtmečiu dėl „dot-com“ burbulo dešimtojo dešimtmečio pabaigoje, po kurio sekė būsto paskolų krizė antroje dešimtojo dešimtmečio pusėje.