info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.

Prekyba akcijų CFD

Shares

Prekiaukite 150+ tarptautinių bendrovių akcijų CFD, pasinaudokite greitu nurodymų vykdymu ir gaukite dividendų už ilgas pozicijas.

Average execution time < 11.06 ms

Per vieną sekundę įvykdoma iki 7000 sandorių

Itin mažo gaišties laiko duomenų centro kolokacija

Apdovanojimą pelnęs NDD vykdymas

Visi nurodymai vykdomi anonimiškai su No Dealing Desk. Per vieną sekundę įvykdoma iki 2000 nurodymų. 87 % nurodymų įvykdoma per < 10 ms.

Sužinoti daugiau apie mūsų sandorių vykdymo modelį

Average execution time < 11.06 ms

Per vieną sekundę įvykdoma iki 7000 sandorių

Itin mažo gaišties laiko duomenų centro kolokacija

Pasirinkite savo platformą

Savo klientams siūlome platų darbalaukio, internetinių ir mobiliųjų prekybos platformų asortimentą, įskaitant MetaTrader 4, MetaTrader 5, cTrader ir FxPro Edge.

devices

Kas yra akcijos?

Prekyba akcijų CFD leidžia pasirinkti ilgąsias (pirkimas) ir trumpąsias (pardavimas) pozicijas, kad atitinkamai galėtumėte pasinaudoti kainų padidėjimu arba kritimu. Mūsų akcijos atspindi įmonių veiksmus, todėl jūs turite teisę gauti dividendų (ilgos pozicijos atveju) arba prievolę sumokėti dividendų mokesčius (trumpos pozicijos atveju).

Prekyba akcijomis yra vienas populiariausių investavimo būdų. „FxPro“ siūlo kai kurių labiausiai pasaulyje vertinamų įmonių CFD, pavyzdžiui, „Apple“, „Coca Cola“ ar „Facebook“. Tačiau prekybininkai turėtų viską tinkamai išanalizuoti prieš investuodami.

Galimybių kupinas pasaulis

Prekiaukite 250+ finansinių priemonių CFD, naudodamiesi viena prekybos paskyra.

1   Priklausomai nuo įsakymų vykdymo politikos.