info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 74.02% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77.37% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: CTRADER PLATFORMA

Kaip sužinoti, ar mano „cBot“ veikia tinkamai?

Jei savo „cTrader“ platformoje naudojate „cBot“, apatiniame kairiajame diagramos kampe galėsite matyti „cBot“ sąrašą. Jei jūsų „cBot“ veikia teisingai, tuomet matysite mygtuką „Stop“.
Jei „cBot“ naudojate skirtuke „Automatizuoti“, galėsite matyti visų aktyvių robotų sąrašą po kiekvienu „cBot“ („cBot“ sąraše). Šalia veikiančių robotų taip pat atsiras mygtukas „Stop“.
Kai jūsų „cBot“ veikia, galite patikrinti skirtukus „Dienoraštis“ ir „cBot dienoraštis“, norėdami pamatyti, ar jūsų sistema praneša apie kokias nors klaidas.
Was This Article Helpful?