info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 74.02% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77.37% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: CTRADER PLATFORMA

Kaip pašalinti „cTrader“ platformą?

Visiškai pašalinus „cTrader“, lieka laikini aplankalai, kuriuos turite ištrinti, norėdami sėkmingai juos pašalinti. Norėdami juos visiškai ištrinti iš savo kompiuterio, laikykitės toliau pateiktų instrukcijų:

Pašalinkite „cTrader“ per valdymo skydelį, tada:
- Iš dokumentų pašalinkite „cTrader“ ir „cAlgo“ - Iš ''C:/Users/user/AppData/Roaming/'' pašalinkite: - „Fxpro“-„cAlgo“ – „FxPro“-„cTrader“ – „FxPro“-„cTraderUsers“
- Iš ''C:/Users/user/AppData/Local/Apps/2.0/'' ištrinkite šį aplanką
Tuomet galėsite iš naujo atsisiųsti.
Was This Article Helpful?