info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 74.02% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77.37% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: CTRADER PLATFORMA

Kaip įdiegti „cTrader“ platformą staliniame kompiuteryje?

Galite atsisiųsti cTrader platformą staliniam kompiuteriui pasinaudoję žemiau esančia nuoroda: https://www.fxpro.com/trading-platforms/ctrader
Deja, MAC versija šiuo metu neprieinama, tačiau mes siūlome Galite atsisiųsti staliniam kompiuteriui skirtą„cTrader“ platformą pasinaudoję žemiau esančia nuoroda: https://www.fxpro.com/trading-platforms/ctrader
Deja, „MAC“ versija šiuo metu neprieinama, tačiau mes siūlome „cTrader“„webtrader“, kurį galite rasti:
http://ct.fxpro.com/
Norėdami sužinoti apie sistemos reikalavimus ir palaikomas naršykles, eikite į „Spotware“ pagalbos puslapį.
Jei nepavyks įdiegti dėl klaidos, žinokite, jog tai dažniausiai sukelia ugniasienė / antivirusinė programa, kuri blokuoja arba apriboja atsisiuntimą. Laikinai išjunkite ugniasienes / antivirusines programas ir pabandykite dar kartą atsisiųsti platformą.
prekybos naršyklėje funkciją (webtrader), kurią galite rasti:
http://ct.fxpro.com/
Norėdami rasti sistemos reikalavimus ir palaikomas naršykles, eikite į Spotware pagalbos puslapyje.
Jei pavyks įdiegti dėl klaidos, žinokite, jog tai dažniausiai sukelia ugniasienė / antivirusinė programa, kuri blokuoja arba apriboja atsisiuntimą. Laikinai išjunkite ugniasienes / antivirusines programas ir pabandykite dar kartą atsisiųsti platformą.
Was This Article Helpful?