info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.76% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: CTRADER PLATFORMA

Kas yra „cTrader ID“ (cTID) ir kaip jį sukurti?

„cTrader ID“ (cTID) yra pagrindinis prisijungimas, kurį galite sukurti (jį tiesiogiai siūlo „cTrader“) ir panaudoti, jei norite susieti visas savo „cTrader“ paskyras su vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Galimybė susikurti tokį prisijungimą bus pateikta atidarius platformą arba viršutiniame dešiniajame platformos kampe spustelėjus mygtuką „Registruotis“. Kai prisijungsite su „cTID“, jūsų „cTrader“ paskyra (-s) bus automatiškai susieta (-s), o jūs taip pat turėsite prieigą prie papildomų „cTID“ funkcijų, pavyzdžiui:

  • Asmeninių stebėjimo sąrašų
  • Įspėjimų el. paštu
  • Kainų įspėjimų
  • Darbo vietų
Pastaba: „cTID“ yra atskirtas nuo jūsų „FxPro“ paskyros prisijungimo duomenų. „cTID“ tiesiogiai siūlo „Spotware“. Daugiau apie tai galite sužinoti čia
Was This Article Helpful?