info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: CTRADER PLATFORMA

Kaip nustatyti „single click“ ar „double click“ prekybą?

„cTrader“ platformoje spustelėkite nustatymų piktogramą, esančią apatiniame kairiajame kampe, ir pasirinkite skirtuką „Greita prekyba“. Čia galėsite pasirinkti, ar norite „single-click“ ar „double-click“ prekybos.
Jei jūsų greitos prekybos nustatymai „Išjungti“, tai reiškia, kad iššokančiame langelyje turėsite patys patvirtinti bet kokius prekybos veiksmus.
Jūs taip pat šiame lange galite nustatyti numatytuosius SL / TP ir rinkos diapazono nustatymus visiems įsakymų tipams.

Spustelėkite prekiauti
Was This Article Helpful?