info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: CTRADER PLATFORMA

Ar galiu išbandyti savo „cBot“ prieš jį paleisdamas?

Taip, galite iš naujo patikrinti savo „cBot“ veikimą pasinaudoję „cTrader“ platformoje esančiais istoriniais duomenimis. Norėdami tai padaryti, turite pereiti į savo platformos skiltį „Automatizuoti“, spustelėti šalia jūsų „cBot“ esančią rodyklę ir pasirinkti „Pridėti įvykį“. Eikite į skirtuką „Backtesting“ ir, prieš paleisdami patikrą, nustatykite savo pageidaujamus „back-test“ parametrus.
Kai būsite patenkinti savo „cBot“, galite jį išbandyti savo demo paskyroje prekiaudami gyvai (tiesiogiai).
Was This Article Helpful?