Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT4 Fixed
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: N/AVid.: 0.30
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 EUR X USDEUR Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 EUR (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 EUR
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

** Abnormal market conditions refer to Section 10.6 in Order Execution Policy of FxPro Financial Services Ltd, in point 10.7 in Order Execution Policy of FxPro UK Limited and in point 10.6 in Order Execution Policy of FxPro Global Markets Ltd.

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Fiksuoti spredai taikomi tik neatidėliotiniems įsakymams. Visiems kitiems įsakymų tipams bus taikomi spredai, atsižvelgiant į Įsakymų vykdymo politiką.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

EUR/USD valiutų kombinacija yra labiausiai prekiaujama pora visame pasaulyje. Ji užsitarnavo gerai pelnytą vietą „pagrindiniame ketverte“. Ji sujungia dvi didžiausias ir pačias įtakingiausias pasaulio ekonomikas - Euro zoną su JAV. Ši pora yra labai nepastovi. Nuo euro gyvavimo pradžios (1999 m.) ši valiutų pora patyrė daugybę nestabilumo laikotarpių. Europos skolų krizė turėjo didelę įtaką šių dviejų valiutų santykiams pastaraisiais metais, o jos poveikis vis dar jaučiamas ir šiandien. Nepaisant šito, jos populiarumas reiškia, kad yra daug prieinamos informacijos apie ją. Todėl ji tinka tiek pradedantiesiems investuotojams, tiek ir profesionalams.

Kad investuotumėte į EUR/USD porą jau dabar, susisiekite su „FxPro“ jau šiandien.