info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: MT4 ir MT5 PLATFORMOS

Kur galiu rasti savo sąskaitos likutį ir prekybos istoriją?

Visa paskyros informacija ir prekybos istorija yra jūsų „MT4“ ekrano apačioje esančiame lange „Terminalas“. Šio lango apačioje rasite šiuos skirtukus:

  • Prekyba: rodo jūsų sąskaitos likutį, kapitalą, maržą, laisvą maržą, maržos lygį, visas atidarytas pozicijas bei atidėtus įsakymus
  • Paskyros istorija: pateikia išsamią informaciją apie visus jūsų pateiktus įsakymus, įskaitant datą ir laiką, tipą, apimtį, instrumentą, kainą atidarius poziciją, „take-profit“ ir „stop-loss“ lygius, kainą ir uždarymo laiką, „swap“ mokesčius ir pelną.
  • Dienoraštis: pateikia visų veiksmų, kuriuos atlikote savo „MT4“ terminale, sąrašą, taip pat tų veiksmų atitinkamas datas ir laiką.
Was This Article Helpful?