info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: MT4 ir MT5 PLATFORMOS

Kaip sukurti „MT4“ / „MT4“ investuotojo slaptažodį?

Investuotojo slaptažodis leidžia vartotojui peržiūrėti prekybos veiklą, tačiau nesuteikia galimybės atidaryti / uždaryti ar keisti sandorius. Tai iš esmės yra „leidžiama tik skaityti“ prieiga.
Prisijungę prie platformos su savo pagrindiniu slaptažodžiu, eikite į „Įrankiai“>Options ir skirtuke „Serveris“ pasirinkite „Keisti slaptažodį“. Čia galėsite pasirinkti „Keisti investuotojo (leidžiama tik skaityti) slaptažodį“

Keisti investuotoją
Was This Article Helpful?