info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 76.14% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.83% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: MT4 ir MT5 PLATFORMOS

How do I place a new order in MT4?

Yra daug būdų, kaip „MT4“ terminale pateikti „instant“ nurodymą:

  1. Spustelėkite mygtuką „Naujas įsakymas“ įrankių juostoje
  2. Išskleidžiamame meniu „Įrankiai“ pasirinkite „Naujas įsakymas“
  3. paspauskite F9
  4. Langelyje „Rinkos stebėjimas“ dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite instrumentą ir pasirinkite „Naujas įsakymas“
  5. Langelyje „Rinkos stebėjimas“ dukart spustelėkite instrumentą
  6. Įjunkite „one-click“ prekybą

Vykdant bet kurią iš anksčiau pateiktų parinkčių, bus atidarytas langas „Įsakymas“. Tai leis jums koreguoti pozicijos, kurią ketinate atidaryti, parametrus. Laukelyje „Simbolis“ galėsite pakeisti instrumentą, o laukelyje „Kiekis“ galėsite nustatyti savo prekybos apimtį (lotai). Jūs taip pat galite nustatyti „stop-loss“ ir „take-profit“ lygius.
Tada spustelėkite mygtuką „Parduoti“, kad atidarytumėte „short position“ (trumpa pozicija) esant dabartinei „bid“ kainai, arba spustelėkite mygtuką „Pirkti“, kad atidarytumėte „long position“ (ilga pozicija) esant dabartinei „ask“ kainai.
Was This Article Helpful?