info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 76.14% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.83% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: MT4 ir MT5 PLATFORMOS

Kodėl modifikavimo mygtukas neveikia, kai bandau +B65:B534 nustatyti SL ar TP esamam įsakymui?

Jei mygtukas „Keisti“ neveikia, kai bandote nustatyti „stop-loss“ ar „take-profit“ lygius esamam įsakymui, tai gali būti dėl to, kad „stop-loss“ ar „take-profit“ lygį nustatėte per arti esamos kainos. Arba tai gali reikšti, kad dabartinei kainai šiuos lygius nustatėte netinkamai.
Atkreipkite dėmesį, kad trumpoms (short) pozicijoms (sell orders) „stop-losses“ turi būti nustatyti didesni už dabartinę rinkos kainą, o „take-profit“ lygiai turi būti mažesni nei dabartinė rinkos kaina.
Kiekvienos platformos simbolių specifikacijose galite pamatyti minimalius nuostolių fiksavimo lygius (stop levels): https://www.fxpro.com/trading/forex
Was This Article Helpful?