Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.28% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro Help Centre: MT4 ir MT5 PLATFORMOS

Kaip uždaryti poziciją „MT4“?

Jei norite rankiniu būdu uždaryti atidarytą poziciją, pirmiausia turite surasti įsakymą „MT4“ „Terminalas“ lange, esančiame „MT4“ ekrano apačioje. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite norimą uždaryti įsakymą ir pasirinkite „Uždaryti įsakymą“, arba dukart spustelėkite įsakymą, kad atidarytumėte langą „Įsakymas“ ir uždarykite jį ten. Be to, galite uždaryti poziciją, paspaudę simbolį „X“, esantį apatiniame dešiniajame jūsų MT4 terminalo kampe.
Jei įjungta „one-click“ prekyba, atlikus šiuos veiksmus, prekyba bus uždaryta nedelsiant, nepateikiant jokio patvirtinimo lango.
Jei nustatėte galiojančius „stop-loss“ ar „take-profit“ lygius, jūsų įsakymas bus uždarytas, kai rinkos kaina pasieks vieną iš nurodytų lygių.
Was This Article Helpful?