info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: APSKAITA IR SAUGYKLA

Ką turėčiau daryti, jei negavau savo persivestų lėšų?

Jei lėšas persivedėte naudodami banko pervedimą ir jų negavote per 5 darbo dienas, susisiekite su mūsų klientų apskaitos skyriumi adresu accounting@fxpro.com, o mes jums pateiksite „Swift“ kopiją.
Jei lėšas persivedėte naudodami kredito / debeto kortelę ir jų negavote per 10 darbo dienų, susisiekite su mūsų klientų apskaitos skyriumi adresu accounting@fxpro.com. Mes jums pateiksime „ARN“ numerį.
Was This Article Helpful?