info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: APSKAITA IR SAUGYKLA

Kiek laiko turėčiau laukti, kol persivestos lėšos pasieks mano banko sąskaitą?

Mūsų klientų apskaitos skyrius pinigų išėmimo užklausas apdoroja per 1 darbo dieną. Tačiau laikas, per kurį pervedamos lėšos, skirsis, priklausomai nuo jūsų pasirinkto mokėjimo metodo.

Tarptautiniai banko pervedimai trunka 3-5 darbo dienas.

SEPA ir vietiniai bankiniai pervedimai gali užtrukti iki 2 darbo dienų.

Pinigų persivedimas naudojantis kortele gali užtrukti 5-7 darbo dienas

Naudojant visus kitus mokėjimo metodus, pinigų persivedimas paprastai trunka 1 darbo dieną.
Was This Article Helpful?