info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: APSKAITA IR SAUGYKLA

„FxPro“ labai rimtai vertina klientų lėšų saugumą. Dėl šios priežasties visos klientų lėšos yra visiškai atskirtos nuo bendrovės nuosavų lėšų ir laikomos atskirose banko sąskaitose pagrindiniuose Europos bankuose. Tai užtikrina, kad kliento lėšos negali būti panaudojamos jokiam kitam tikslui.

Be to, „FxPro UK Limited“ yra Finansinių paslaugų kompensavimo schemos (FSCS) narė, o „FxPro Financial Services Limited“ yra Investuotojų kompensavimo fondo (ICF) narė.

Was This Article Helpful?