info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.56% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: APSKAITA IR SAUGYKLA

Kas yra „FxPro“ piniginė?

„FxPro“ piniginė yra asmeninė rizikos valdymo priemonė, kuri veikia kaip centrinė sąskaita, iš kurios galite pervesti pinigų į visas kitas savo prekybos sąskaitas vos keliais pelės paspaudimais. Pinigų įnešimas į savo „FxPro“ piniginę yra pranašesnis už tiesioginį pinigų persivedimą į savo sąskaitą, nes jūsų lėšos yra visiškai apsaugotos nuo bet kokių atvirų pozicijų, kurias galite turėti savo prekybos sąskaitoje.
Was This Article Helpful?