info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.56% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: APSKAITA IR SAUGYKLA

Kokias valiutas galiu naudoti savo „FxPro“ sąskaitos finansavimui?

„FxPro UK Limited“ klientai gali pervesti depozitą: USD, EUR, GBP, AUD, CHF, JPY ir PLN.

„FxPro Financial Services Limited“ klientai: USD, EUR, GBP, AUD, CHF, JPY, PLN ir ZAR. Taip pat galima depozitą pervesti RUB, tačiau rubliais (RUB) pervestos lėšos gavimo metu bus konvertuojamos į kliento „FxPro“ piniginės (saugyklos) valiutą.

„FxPro Global Markets Limited“ klientas gali pervesti depozitą: USD, EUR, GBP, CHF, AUD, PLN, ZAR ir JPY. Taip pat galima depozitą pervesti RUB, tačiau rubliais (RUB) pervestos lėšos gavimo metu bus konvertuojamos į kliento „FxPro“ piniginės (saugyklos) valiutą.

„FxPro Global Markets MENA Limited“ klientai gali pervesti depozitą: USD, GBP ir EUR. Taip pat galima depozitą pervesti AED, tačiau AED pervestos lėšos gavimo metu bus konvertuojamos į kliento „FxPro“ piniginės valiutą.

Atkreipkite dėmesį: jei iš savo „FxPro“ piniginės persivesite lėšas kita valiuta, lėšos bus konvertuotos į jūsų piniginės valiutą naudojant operacijos metu galiojantį valiutos keitimo kursą. Dėl šios priežasties rekomenduojame atidaryti savo „FxPro“ piniginę ta pačia valiuta, kokia naudojatės pervesdami depozitą ir išsiimdami pinigus.
Was This Article Helpful?