info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 76.14% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.83% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: PREKYBA IR SANDORIŲ VYKDYMAS

Ar mano EA / „cBot“ veiks, kai uždarysiu platformą?

Jei norite, kad jūsų EA prekiautų už jus, jūsų įrenginys turi veikti su atidarytu „MT4“ / „cTrader“ terminalu. Uždarius savo terminalą, jūsų EA / „cBots“ sustabdys prekybą.
Jūs galite prisijungti prie „FxPro“ VPS (virtualus privatus serveris), jei norite, kad jūsų EA / „cBots“ prekiautų visą parą, nepriklausomai nuo to, ar jūsų „MT4“ / „cTrader“ terminalas yra atidarytas ir, ar jūsų kompiuteris veikia.
Was This Article Helpful?