info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.76% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: PREKYBA IR SANDORIŲ VYKDYMAS

Kas yra fiksuoti „spreads“?

Fiksuoti „spreads“ nesikeičia dienos bėgyje, kaip tą daro plaukiojantys (floating) „spreads“. Yra dieninis tarifas (day rate), naktinis tarifas (night rate), fiksuotų „spreads“ naktinis tarifas, taip pat „Abnormal“ tarifas, kuris atsiranda tik labai nepastoviomis rinkos sąlygomis. Fiksuoto „spread“ paskyra leidžia efektyviau tvarkyti savo prekybos išlaidas, nes galite iš anksto žinoti, koks skirtumas yra tarp „bid“ ir „ask“ kainų.
Fiksuoti „spreads“ yra ypač naudingi naujiems ir algoritmais besinaudojantiems prekybininkams bei tiems, kurie prekiauja trumpesniais laikotarpiais.
Was This Article Helpful?