info
Investuokite atsakingai. Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 74.02% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77.37% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: PREKYBA IR SANDORIŲ VYKDYMAS

Ar jūsų platformose įvyksta „slippage“ (praslydimai)?

„Slippage“ yra prekybos dalis ir įprastas reiškinys „Forex“ rinkoje. Tai įvyksta esant dideliam nepastovumui ar mažam likvidumui, taip pat po svarbių naujienų paskelbimo arba svarbių ekonominių duomenų išleidimo metu.

„FxPro“ imasi visų būtinų veiksmų, kad apsaugotų prekybininkus nuo rinkos nepastovumo. Mūsų klientai gali naudotis labai pažangia prekybos valdymo sistema, kuri sušvelnina neigiamo „slippage“ riziką ir garantuoja, kad įsakymai bus vykdomi geriausia įmanoma kaina.

Mes turime puikią „slippage“ statistiką, su kuria susipažinti galite čia:
https://www.fxpro.com/pricing/model
Was This Article Helpful?