info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 70.25% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.76% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: PREKYBA IR SANDORIŲ VYKDYMAS

Koks skirtumas tarp „stop“ ir „limit“ įsakymų?

„Limit“ ir „stop“ įsakymai dažnai yra painiojami tarpusavyje, nes jie abu yra atidėti įsakymai (pending order), kurie nurodo brokeriui atidaryti ar uždaryti poziciją, kai aktyvo kaina pasiekia tam tikrą lygį. „Buy limit“ įsakymai informuoja, kad pozicija yra atidaryta, kai rinkos kaina pasiekia žemesnę nei dabartinė kaina. „Sell limit“ įsakymai informuoja, kad pozicija yra atidaryta, kai rinkos kaina pasiekia aukštesnį lygį nei dabartinė rinkos kaina.
Ir atvirkščiai, „Buy stop“ įsakymai pateikiami už didesnę nei dabartinė nurodytos priemonės pardavimo kainą. „Sell stops“ yra pateikiami už mažesnę nei dabartinė nurodytos priemonės pirkimo kainą.
Iš esmės, „limit“ įsakymai siekia gauti geresnę kainą nei dabartinė, o tuo tarpu „stop“ įsakymai yra naudojami norint pasinaudoti pakilimais ir sumažinti nuostolius dėl neigiamų svyravimų. Iš esmės, „Stop“ įsakymai yra vykdomi kaip rinkos įsakymai, kuriuos sukelia kainos elgesio pokyčiai, todėl jiems gali būti taikomas praslydimas (slippage) ir blogas vykdymas (poor fills), esant tam tikroms rinkos sąlygoms.
Was This Article Helpful?