info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro pagalbos centras - žodynėlis

Palaikymo lygis (Support Level) (Support Level)

Braižant kainos judėjimo kryptį, palaikymo lygis yra kainos lygis, kurį pasiekusi rinka tampa vangi ir nesugeba kristi dar žemiau. Kitaip tariant, tai lygis, kurį pasiekus, gali pasireikšti pirkimas. Prekybininkai dažnai naudoja naujausius žemiausius taškus braižant palaikymo linijas savo stebimuose grafikuose, nes jos gali būti geri neišvengiamos tendencijos pasikeitimo rodikliai. Kuo daugiau kartų finansinio turto kaina nenukrenta žemiau palaikymo lygio, tuo labiau sustiprinamas palaikymo lygis.