info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro pagalbos centras - žodynėlis

Pasipriešinimo lygis (Resistance Level) (Resistance Level)

Braižant finansinio turto kainą, pasipriešinimo lygis yra kainų lygis, kurį pasiekusi rinka tampa vangi ir nesugeba pakilti aukščiau šio lygio. Kitaip tariant, tai - lygis, kurį pasiekus gali prasidėti pardavimas. Prekybininkai dažnai naudoja naujausius aukščiausius taškus atitinkamuose grafikuose braižydami pasipriešinimo linijas, nes tai gana geri rodikliai, rodantys neišvengiamą tendencijos pasikeitimą.