info
Investuokite atsakingai.
Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 77% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: Accounts

Ar parodomosios paskyros (demo) yra kaip nors ribojamos?

Galite atidaryti demo paskyrų tiek, kiek norite. Šias sąskaitas galite papildyti lėšomis per „FxPro Direct“. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad demo paskyros bus išjungtos, jei per 30 dienų laikotarpį nebus vykdoma jokia veikla. Be to, mūsų „MT4“ ir „MT5“ demo paskyroms taikomas ribojimas - galima turėti ne daugiau kaip 70 atvirų pozicijų.

Nors demo paskyrose pateikiamos tikros rinkos sąlygos ir kainos, atminkite, kad tai tėra tik modeliavimas, o nepastoviais ar nelikvidžiais laikotarpiais (pvz., rinkos atidarymas, nauji pranešimai) - jos gali veikti kitaip nei „live“ paskyros. Dėl šios priežasties į demo paskyras rekomenduotina žiūrėti tik kaip į mokymosi įrankį nepatyrusiems prekybininkams arba vietą, kurioje galite išbandyti naujas prekybos strategijas.

Was This Article Helpful?