info
Investuokite atsakingai. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai.Investuokite atsakingai.CFD yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 75.54% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.CFD ir „Spread Betting“ yra sudėtingos finansinės priemonės, todėl yra didelė rizika greitai prarasti pinigus dėl sverto. 79.78% mažmeninių investuotojų patyrė nuostolių prekiaudami CFD ir „Spread Betting“ su šiuo tiekėju. Apsvarstykite, ar tikrai suprantate, kaip CFD ir „Spread Betting“ veikia ir, ar galite sau leisti prarasti pinigų.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investuokite atsakingai: Prekyba CFD kelia didelę riziką.
FxPro Help Centre: Accounts

Ar galiu atidaryti įmonės paskyrą?

Galite atidaryti paskyrą savo įmonės vardu, pasinaudodami įprasta registracijos procedūra. Įveskite asmens duomenis, kuris bus įgaliotasis atstovas, ir išsiųskite el. laišką adresu backoffice@fxpro.com su oficialiais įmonės dokumentais, pvz., steigimo pažymėjimu, įstatais ir kt. Taip pat turėtumėte nurodyti savo įmonės pavadinimą, vietovę ir verslo pobūdį. Gavus visus reikalingus dokumentus, mūsų Aptarnavimo padalinys peržiūrės juos ir padės užbaigti paraišką.
Was This Article Helpful?