Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: 3.00Vid.: 33.67
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Limit ir stop lygiai0
Minimalus kainos svyravimas0.001
1 tick vertė5 EUR
1 loto dydis5000 Oz
Minimalus kontrakto dydis50 Oz
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį50 lot
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

Sidabras - tai taurusis metalas, kuriuo dažniausiai prekiaujama po aukso. Sidabras pripažįstamas tarp prekybininkų ir yra laikomas vienu vertingiausių turtu, į kurį galima investuoti.

Galite prekiauti sidabru akimirksniu mūsų „MT4“, „MT5“ ir „cTrader“ platformose. Peržiūrėkite aukščiau pateiktą lentelę ir sužinokite „live“ sidabro pirkimo ir pardavimo kainas, jo istorinius duomenis ir vertę.

Jei norėtumėte paįvairinti savo portfelį, tuomet pradėkite prekiauti sidabru susisiekdami su „FxPro“ šiandien.