Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: 29.50Vid.: 39.52
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 PLN X USDPLN Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 USD (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 USD
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

USD/PLN pora susaisto dvi labai skirtingas valiutas - Lenkijos zlotą su Amerikos doleriu. Šių valstybių kombinacijos našumą daugiausia lemia koreliacija tarp šių valstybių ekonomikų. Dėl daugybės skirtingų faktorių, kurie jas veikia, ji linkusi būti nepastovi, nenuspėjama ir rizikinga. Nepaisant to, kad ši pora yra netinkama pradedančiajam investuotojui, ji gali būti naudingas diversifikacijos įrankis kvalifikuotiems investuotojams su laisvamanišku požiūriu į prekybą.

Kad pridėtumėte šią porą prie savo portfelio, susisiekite su „FxPro“ dabar.