Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: 385.00Vid.: 464.11
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 HUF X USDHUF Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 USD (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 USD
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

USD/HUF kombinacija kartu sujungia svarbią Europos valiutą su pagrindine pasaulio valiuta - Vengrijos forinto ir Amerikos dolerio forma. Šią porą smarkiai įtakoja dviejų valstybių ekonominiai rezultatai. Dėl įvairių įtaką darančių veiksnių ji yra linkusi būti nepastovi, sunkiai nuspėjama ir rizikinga. Dėl šių priežasčių ši valiutų pora yra netinkama naujokams, tačiau tai reiškia, kad ji gali būti idealia investicija patyrusiam prekybininkui, turinčiam aukštą rizikos ribą ir gerų galimybių įžvalgą.

Jeigu norėtumėte investuoti į šią valiutų porą, tada susisiekite su „FxPro“ jau dabar.