Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: 4.30Vid.: 7.50
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 HKD X USDHKD Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 USD (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 USD
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

USD/HKD kombinacija sujungia dvi pagrindines pasaulio valiutas - Honkongo dolerį su JAV doleriu. Pora yra stipriai veikiama koreliacijos tarp dviejų šalių ekonomikų, todėl įprastai yra nepastovi, sunkiai nuspėjama ir rizikinga. Šias vietoves veikiai labai skirtingi veiksniai. Tai reiškia, kad kitimas vienoje rinkoje retai kada atsispindi kitoje rinkoje. Dėl šios priežasties valiutų kursai gali labai greitai svyruoti ir išmintingam investuotojui pasiūlyti puikią pelno galimybę.

Kad pridėtumėte USD/HKD porą prie savo portfelio, susisiekite su mumis šiandien.