Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: 6.60Vid.: 9.26
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 CNH X USDCNH Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 USD (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 USD
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

USD/CNH valiutų poros derinys yra smarkiai veikiamas koreliacijos tarp dviejų didžiausių ir svarbiausių pasaulio ekonomikų - JAV ir Kinijos. Nors tai yra nepagrindinė pora, tačiau ji turi nemažą sekėjų skaičių, o jos populiarumas pastaraisiais metais gana išaugo. Šių dviejų valiutų santykiai gali būti nepastovūs dėl daugybės skirtingų veiksnių, turinčių įtakos šių labai skirtingų šalių likimams. To rezultatas: USD/CNH valiutų pora gali būti drąsaus investuotojo galimybė pasipelnyti, kadangi ji siūlo potencialiai didžiulį pelną (tačiau rizikos lygis taip pat didelis).

Kad investuotumėte šiandien, susisiekite su „FxPro“.