Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT4 Fixed
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: 0.70Vid.: 0.80
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 CAD X USDCAD Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 USD (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 USD
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

** Abnormal market conditions refer to Section 10.6 in Order Execution Policy of FxPro Financial Services Ltd, in point 10.7 in Order Execution Policy of FxPro UK Limited and in point 10.6 in Order Execution Policy of FxPro Global Markets Ltd.

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Fiksuoti spredai taikomi tik neatidėliotiniems įsakymams. Visiems kitiems įsakymų tipams bus taikomi spredai, atsižvelgiant į Įsakymų vykdymo politiką.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

USD/CAD valiutų pora yra viena iš populiariausių forex porų visame pasaulyje ir ji yra dažnai vadinama „Loonie“ dėka anties, kuri yra pavaizduota ant $1 Kanados dolerio monetos. Ji yra stipriai įtakojama tarpvalstybinės prekybos veiklos tarp šių dviejų didžiųjų kaimyninių tautų. Valiutų poros vertę ženkliai veikia judėjimas prekių rinkose dėl gamtinių išteklių, kurie yra išgaunami ir eksportuojami iš Kanados į JAV, paplitimo. Dėl turimos informacijos apie porą gausos ir santykinai mažos susijusios rizikos, ši pora tinka visiems - nuo naujoko prekybininko iki patyrusio investuotojo.

Jeigu norėtumėte pridėti USD/CAD valiutų porą prie savo portfelio, susisiekite su „FxPro“ dabar.