Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: 111.40Vid.: 165.20
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 SEK X USDSEK Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 GBP (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 GBP
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

GBP/SEK valiutų poros efektyvumas yra smarkiai įtakojamas koreliacijos tarp dviejų svarbių Europos ekonomikų - JK ir Švedijos. Dėka jų artimų politinių, ekonominių bei komercinių ryšių su Euro zona, šios šalys yra veikiamos daugumos tų pačių veiksnių. Todėl vertės svyravimai dažnai atspindi vienas kitą. Dėl šios priežasties pora yra laikoma santykinai nuspėjama, bet vis dėlto tai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori žengti pirmuosius savo žingsnius už keturių pagrindinių porų.

Jeigu manote, kad GBP/SEK pora būtų idealus priedas prie jūsų portfelio, susisiekite su mūsų komanda šiandien ir sužinokite, kaip mes galime jums padėti.