Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: 57.70Vid.: 65.53
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 PLN X USDPLN Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 GBP (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 GBP
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

GBP/PLN valiutų poros kombinacija yra smarkiai veikiama dviejų pagrindinių Europos šalių - JK ir Lenkijos. Vertės svyravimai tarp jų dažnai yra lygiagretūs vienas kitam dėl bendrų ir glaudžių politinių, finansinių ir komercinių ryšių tarp šių valstybių bei Euro zonos. Mažos poros prekybos apimtys daro ją labiau linkusią į nepastovumą ir staigius svyravimus, palyginti su kitomis keturiomis pagrindinėmis poromis, tačiau ji gali būti ideali vidutinės rizikos investicija tiems, kurie ieško ir nori praplėsti savo portfelį.

Jeigu norėtumėte investuoti, susisiekite su „FxPro“ dabar.