Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: 79.70Vid.: 120.39
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 NOK X USDNOK Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 GBP (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 GBP
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

GBP/NOK valiutų poros efektyvumas yra smarkiai veikiamas koreliacijos tarp dviejų svarbių Europos ekonomikų - JK ir Norvegijos. Kaip ir dauguma Europos valiutų, jų tarpusavio vertės svyravimai yra dažnai lygiagretūs vieni kitiems. Tai yra dėl artimų tautų ekonominių, politinių ir finansinių ryšių su Euro zona. Mažos poros prekybos apimtys daro ją labiau linkusią į nepastovumą ir staigius svyravimus, palyginti su kitomis keturiomis pagrindinėmis poromis. Bet ji vis tiek gali būti ideali investicija tiems, kurie ieško vidutinės rizikos porų ir nori diversifikuoti savo portfelius.

Jeigu norėtumėte investuoti šiandien, susisiekite su mūsų „FxPro“ komanda dabar.