Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT4 Fixed
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: 1.30Vid.: 1.74
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 JPY X USDJPY Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 GBP (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 GBP
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

** Abnormal market conditions refer to Section 10.6 in Order Execution Policy of FxPro Financial Services Ltd, in point 10.7 in Order Execution Policy of FxPro UK Limited and in point 10.6 in Order Execution Policy of FxPro Global Markets Ltd.

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Fiksuoti spredai taikomi tik neatidėliotiniems įsakymams. Visiems kitiems įsakymų tipams bus taikomi spredai, atsižvelgiant į Įsakymų vykdymo politiką.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

GBP/JPY valiutų pora yra didelės rizikos ir nepastovios valiutos derinys, kuris dažnai yra vadinamas kaip „The Widow-Maker“. Tai geriausiai apibrėžia dideli kainų svyravimai, palyginus su kitomis poromis. Tiesą sakant, 2008 m. finansinės krizės metu ši pora pajudėjo per 7,000 punktų - reiškinys, apie kurį niekas iki tol nebuvo girdėjęs.

Atsižvelgiant į jūsų individualų prekybos stilių, šis nepastovumas yra arba labai pageidaujamas, arba labai nemėgstamas. GBP/JPY pora yra optimalus pasirinkimas tiems, kurie ieško nepastovumo ar didelių svyravimų, bet ja turėtų būti prekiaujama tik kartu su „stop-loss“ įsakymais. Šios poros didelė rizika daro ją labai netinkamą pradedantiesiems, tačiau ji yra ideali, pelninga priemonė tiems, kurie turi didesnę patirtį ir laisvesnį požiūrį į riziką.

Jeigu GBP/JPY valiutų pora yra priimtina jūsų portfeliui, susisiekite su „FxPro“ šiandien.