Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: 93.80Vid.: 286.18
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 TRY X USDTRY Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 EUR (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 EUR
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

EUR/TRY valiutų pora nėra taip plačiai prekiaujama už Turkijos ribų, tačiau ji vis tiek turi nemažą sekėjų skaičių. Šios poros veikimo efektyvumą smarkiai įtakoja dvi svarbios pasaulinės ekonomikos - Euro zona ir Turkija. Nors ir Turkijos lira taip glaudžiai nekoreliuoja su euru kaip kad kitos Europos valiutos, ji dažnai užgožia pastarosios judesius dėl artimų finansinių ir komercinių ryšių tarp šių vietovių. Nuostabus įrankis diversifikacijai, kuris geriausiai tiks patyrusiam investuotojui.

Kad pridėtumėte EUR/TRY kombinaciją prie savo portfelio, susisiekite su mumis dabar.