Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: 93.50Vid.: 122.96
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 SEK X USDSEK Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 EUR (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 EUR
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

EUR/SEK valiutų pora yra stipriai veikiama dviejų pagrindinių Europos ekonomikų santykių - Švedijos ir Euro zonos. Kaip ir dauguma kryžminių europinių porų, tarp jų yra stipri koreliacija dėl jų glaudžių politinių, komercinių ir finansinių ryšių. Krona dažnai užgožia euro judėjimą, todėl jų tarpusavio vertę nėra dažnai sunku nuspėti. Idealiai tinkanti investuotojams, kurie ieško savo portfelio paįvairinimo nuo keturių pagrindinių porų. Ši pora dažniausiai yra stabili ir mažai rizikinga.

Kad investuotumėte dabar, susisiekite su „FxPro“.