Prekybos sąlygos

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Sandorių vykdymas
Rinkos vykdymas
Rinkos vykdymas
cTraderSpredas + 0.35$ už 10K
Min.: N/AVid.: 1.81
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limit ir stop lygiai0 points
Panaudota marža (sverto koeficientas 1:100) JAV doleriais1000 NZD X USDNZD Rate
Minimalus kontrakto dydis1000 EUR (0.01 lots)
Minimalus slenkstis norint padidinti kontrakto dydį1000 EUR
Maržos reikalavimai norint atidaryti „lock“ poziciją *0

* Tik jei maržos lygis > 100 %

Pateikti spredai atspindi laiko svertinį vidurkį nuo 09:00 iki 21:00 val. (GMT), 01/04/2020 - 30/06/2020. Nors „FxPro“ stengiasi teikti konkurencingus spredus visomis prekybos valandomis, klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad jie gali skirtis, ir yra jautrūs pagrindinėms rinkos sąlygoms. Pirmiau pateikta informacija pateikiama tik orientaciniais tikslais. Klientams patariama patikrinti svarbių naujienų pranešimus mūsų ekonominiame kalendoriuje, kuris, be kita ko, gali padidinti spredus.

Pirmiau nurodyti spredai yra taikomi įprastomis prekybos sąlygomis. „FxPro“ turi teisę pakeisti anksčiau nurodytus spredus pagal rinkos sąlygas, kaip nurodyta „Įmonės terminuose ir sąlygose“.

EUR/NZD valiutų deriniu nėra plačiai prekiauja už Naujosios Zelandijos ribų, tačiau ji vis tiek turi tinkamą vietą ir gali užpildyti patyrusio investuotojo portfelį. Šios poros efektyvumas priklauso nuo dviejų pagrindinių pasaulio ekonomikų - Euro zonos ir Naujosios Zelandijos. Jos abi yra veikiamos nesusijusių faktorių ir tai reiškia, kad šių valiutų santykius yra sunku prognozuoti ir jie dažnai yra permainingi. Šie veiksniai daugeliu atvejų nesuderinami su pradedančiais investuotojais, tačiau profesionalų rankose jie gali tiek atnešti tokį patį pelną kaip ir kylanti rizika.

Pridėkite ją dabar prie savo portfelio su „FxPro“.